Tworzenie stron WordPress

Wykonywanie stron WordPress

Tworzenie stron WordPress

Od ponad 18 lat zajmujemy się tworzeniem stron wordpress. Strony wykonujemy dedykowane z grafiką pod klienta od A-Z pomagamy w wyborze serwera, instalacji strony, wyborze szablonu oraz finalnym wykonaniu strony na podstawie przesłanych tekstów przez klienta.

Każda z naszych stron posiada panel CMS do zarządzania treścią klient samodzielnie może edytować podstrony dodając swój tekst, zdjęcia, nowe podstrony. Preferujemy pracę na edytorze Elementor poniżej przedstawiamy film jak prosta jest obsługa i zmiana stron na tym edytorze

Pełna reponsywność

Strony WordPress jakie wykonujemy działają na każdym urządzaniu, czasami dzwonią klienci pytając się czy strona będzie działać na telefonie odpowiedz jest oczywista TAK obecnie wszystkie wykonywane strony są reponsywne czyli dostosowują się „układają” pod daną rozdzielczość, wykonane przez nas strony działają na każdym urządzeniu: komputer, telefon, tablet inne urządzenia mobilne.

Rozbudowa pomoc i wsparcie WordPress

Po wykonaniu strony otaczamy klienta opieką można do nas zgłaszać się na dalszą rozbudowę strony, aktualizacje lub inne prace przy stronie  wordpress. Jako że działamy od 2005 roku klient nie musi się obawiać że znikniemy z rynku z dnia na dzień jak część innych firm informatycznych.

Cena wykonania strony WordPress

Preferujemy politykę:

Uczciwe ceny wykonania strony WordPress

Cena wykonania strony WordPress kształtują się na poziomie:

299 zł. (brutto) bardzo prosta wizytówka na start firmy, to strona ala „czekadełko” klient zakłada firmę chce uruchomić bardzo prostą stronę wizytówkę z zamiarem że za kilka miesięcy do roku czasu zamówi już typową stronę internetową.

700 zł. (brutto) w tej cenie można u nas już zamówić wykonanie typowej strony internetowej wordpress, strona standardowa z podstronami, materiałami przesłanymi przez klienta, wykonaniem grafiki.

1500 zł. (brutto) najwyższy poziom grafika klasy biznes u konkurencji tego typu strona 5-8 tys (brutto), profesjonalny wygląd, ruchome elementy parallax (rodzaj animacji na stronie wordpress), klasa sama w sobie z wykonaniem na najwyższym poziomie (najczęściej wybierana oferta u nas).

Monitoring i zabezpieczenie strony WordPress po wykonaniu

dodatkowo tylko dla naszych klientów mamy specjalną ofertę po symbolicznej cenie rocznej:

USŁUGA MONITOROWANIA I AKTUALIZACJI STRONY

wgrywanie najnowszej wersji systemu wordpress (globalna aktualizacja cms wordpress raz do roku)

wgrywanie dodatkowych łatek i zabezpieczeń jakie usuwają luki wykryte w wordpress

monitorowanie strony i jej bezpieczeństwa 24h przed atakami i włamaniem

– natychmiastowa reakcja na kontakt od klienta lub firmy hostingowej że coś się dzieję nawet w święta i dni wolne od pracy

aktualizacja wtyczek, widżetów na najnowsze poprawione wersje

– raz do roku dodatkowo kopia bezpieczeństwa całej strony plików i bazy danych itd itd itd.

ogólnie na ludzki język piecza i czuwanie nad stroną cały czas aby była na najnowszym sofcie zabezpieczona

cena. 150 zł. (brutto) rocznie

inne firmy za podobną usługę pobierają opłatę nawet 300-500 zł. (brutto) miesięcznie za taką samą usługę, ale u nas jest ona u nas wykonywana po kosztach za zamówienie i wykonanie strony u nas.

Oczywiście decyzja należy do Państwa ale około 12 zł. (brutto) miesięcznie to koszt warty poświęcenia dla spokoju mając zawsze najnowszą wersję systemu strony.

Potrzeba wycena wykonania strony WordPress ? Dodatkowe pytania ?

zapraszamy tworzenie stron WordPress informacja:

tel. 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl